7/24 Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 420
Bizi Takip Edin
blog image Paylaş:

Alkali su, vücudun asiditesini azaltarak yağ depolamayı durduruyor.

Asidik atıklar uzun vadede kanın yoğunluğunu arttırır ve kan dolaşımını yavaşlatır. Hayati organlar artık yeterli miktarda besin ve oksijeni kolaylıkla alamaz olurlar. Bu durum hastalıklara ve sonuçta ölüme kadar gidebilecek olumsuzluklara yol açar.
Bu asit-alkali dengesinin asit lehine bozulması nedeni ortaya çıkan sonuçtur. Bu durumda vücut, alkali tarafı güçlendirilerek
dış yardıma ihtiyaç duyar. Asit lehine bozulan bu dengenin ayarlanması için gerekli en doğal ürün ‘Alkali Antioksidan Su’dur.

Alkali antioksidan suyunun sürekli ve çok tüketilmesi halinde insan vücudu bu tip asit birikmelerine maruz kalmaz. Kişiler asidik atıklarını vücudun farklı yerlerinde biriktirdikleri için her birey farklı etkilenir. Alkali dengesini sağlayarak, alkali antioksidan su içerek, asit birikmesi sonucu oluşan; Reflü, Kronik kabızlık, Obezite, Halsizlik, Artirit, Yüksek kolesterol, Yüksek Trigliserit, Fibromiyalji gibi rahatsızlıklarda gerileme ve iyileşme tespit edilmiştir.

Asitlerin oluştuktan hemen sonra nötralize edilmesi, ancak kandaki asit dengeleyici bikarbonatların yüksek tutulması ile mümkündür. Bunun en temiz, en doğal ve en etkili yolu ise alkali su tüketmektir.